Haberler

Greta Thungerg’in İstediği Olursa Madencilik Sona Ermek Zorunda Kalır

Çocuk iklim aktivistleri arasında en tanınanı olan Norveçli Greta Thunberg'in istekleri yerine getirilseydi bugün kripto para birimi madencileri çalışamıyor olurdu.

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin dahil birçok yetkilinin eleştiri oklarının hedefinde olan 16 yaşındaki çocuk iklim aktivisti Greta Thunberg, bugün sert sözlerle Mnuchin tarafından eleştiri oklarının hedefindeydi. ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, “O da kim oluyor ki. Üniversiteye gidip ekonomi eğitimi aldıktan sonra gelip konuşsun” sözleri ile eleştiri oklarının hedefine aldığı küçük iklim aktivistinin ekonomi bilgisinin olmadığını belirtti.

Bu açıklamalardan sonra herhangi bir yanıt gelmemesi dikkat çekti.

Kripto para birimi madencilerinin ise fosil yakıtların kullanılmaması, çevrenin korunması gibi konularda eğer Greta Thungerg’in istekleri bugün yerine getirilmiş olsaydı madencilerin olamayacağı, yeryüzünden madencilik cihazlarının silinmek zorunda kalacağı gerçeği paylaşıldı.

İklim aktivistlerine göre madencilik, fosil yakıtlar, aşırı enerji ve su tüketimi gibi konularda sınırlandırmaya gidilmeli ve fosil yakıt kullanımı ve kripto para birimi madenciliği, eski tip klima ve arabaların kullanılmaması-yasaklanması gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu