Haberler

Business Korea: Kripto Para Borsaları İflasa Yakın!

Business Korea ülkede kripto para borsalarının iflasa yakın olduklarını iddia etti.

Nexo

Business Korea’da yayınlanan makalede kripto para borsalarının bir süredir sorunlar ile karşı karşıya kaldıkları ve bugünlerde %97 oranında kripto para borsalarının hacim sorunlarından dolayı iflas edebileceklerini açıkladı. Bitcoin satışlarının son dönemde fiyatlar nedeniyle azalması, yatırımcıların kripto paralara olan eski ilgisini zaman zaman kaybetmesi ve diğer birçok konudan dolayı kripto para borsalarının iflas etmesinin yakın olduğu iddia edilmekte. Henüz kripto para borsaları resmi olarak bir iflas talebinde bulunmasa da Business Korea’nın yayınında Güney Kore merkezli kripto para borsalarının neredeyse tamamına yakının bu durumda olduğunu ve ülkede 100 kripto para borsasından 97 tanesinin iflas aşamasına geldiğini açıkladı.

Kripto para birimi sahiplerinin daha çok büyük Binance, Coinbase gibi kripto para borsalarını tercih ediyor olmasından dolayı kaynaklanan bu durumu engellemenin bir yolu yine kripto paralara gelecekte gösterilecek ilgiden geçiyor. Eğer kripto para borsaları bir süre daha ilginin bu seviyede kalması ve yatırımcı sayısının yükselmemesi söz konusu olabilirse iflas etme konusunda kesin karar vermeye başlayabilir. Güney Kore’de çok fazla kripto para birimi borsası var.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı