Haberler

Business Korea: Kripto Para Borsaları İflasa Yakın!

Business Korea ülkede kripto para borsalarının iflasa yakın olduklarını iddia etti.

Business Korea’da yayınlanan makalede kripto para borsalarının bir süredir sorunlar ile karşı karşıya kaldıkları ve bugünlerde %97 oranında kripto para borsalarının hacim sorunlarından dolayı iflas edebileceklerini açıkladı. Bitcoin satışlarının son dönemde fiyatlar nedeniyle azalması, yatırımcıların kripto paralara olan eski ilgisini zaman zaman kaybetmesi ve diğer birçok konudan dolayı kripto para borsalarının iflas etmesinin yakın olduğu iddia edilmekte. Henüz kripto para borsaları resmi olarak bir iflas talebinde bulunmasa da Business Korea’nın yayınında Güney Kore merkezli kripto para borsalarının neredeyse tamamına yakının bu durumda olduğunu ve ülkede 100 kripto para borsasından 97 tanesinin iflas aşamasına geldiğini açıkladı.

Kripto para birimi sahiplerinin daha çok büyük Binance, Coinbase gibi kripto para borsalarını tercih ediyor olmasından dolayı kaynaklanan bu durumu engellemenin bir yolu yine kripto paralara gelecekte gösterilecek ilgiden geçiyor. Eğer kripto para borsaları bir süre daha ilginin bu seviyede kalması ve yatırımcı sayısının yükselmemesi söz konusu olabilirse iflas etme konusunda kesin karar vermeye başlayabilir. Güney Kore’de çok fazla kripto para birimi borsası var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu