Haberler

Güney Kore, Çin’in Gerisinde Kalmak İstemiyor

Güney Kore'nin blockchain konusunda Çin'e göre geride kalmak istemediği biliniyor.

ABD’nin yakın müttefiki Güney Kore, son yıllarda yeni adımlar atmaya devam ediyor. Bölgede Çin’e karşı en azılı rakipler arasında yer alan Güney Kore’nin blockchain başta olmak üzere çok sayıda yeni teknoloji ürünler konusunda Çin’in gerisinde kalmamak için olağanüstü çaba sarfettiğinden söz edilmekte. Seul yönetiminin özellikle blockchain konusunda Pekin yönetimi kadar hızlı adım atmadığı, ancak başarılı adımlar atmaya devam ettiği belirtilmekte.

Son olarak ise Seul yönetiminin özellikle deniz taşımacılığı başta olmak üzere gıda şirketlerine gelecekte bu teknolojiden yararlanmaları için öneriler sunabileceği iddia edildi. İddialara göre Seul yönetimi bu konuda gelecek yıllarda milyarlarca dolar harcayacağı projelerde başarı elde edecek ve ardından blockchain teknolojisini tüm ülkede aktif olarak kullanıma sunacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu