binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerGüney Kore Hükümeti Mevcut Yasalardan Memnun Değil

Güney Kore Hükümeti Mevcut Yasalardan Memnun Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore hükümeti hakkında ortaya atılan açıklamalar ülkede mevcut kripto para yasalarından hükümetin dahi memnun olmadığını ortaya çıkardı. Kripto para sahiplerinin yakın zamanda ülkede yaşanan kripto para olayları dolayısı ile yatırımlarını diğer bölge ülkeleri üzerinden yapmaya başlaması ve kendi hükümetlerinin aldıkları karara güvenmediklerini belirtmesinin ardından Güney Kore hükümetince yeni adımlar atılmak zorunda olduğu ifade edildi.

Güney Kore hükümetinin kripto para yasakları ve engellemeleri konusunda ülkede büyük bir krize sebep olmaya doğru ilerlediği, memur ve memur ailelerine uygulanan kripto para yasaklarının büyük tepki çektiği, bu konuda geri adım atılması adına hükümetin yeni yasalar üzerinde çalıştığı iddiası mevcut olmasına rağmen hükümet kanadından kimse bu konuda açıklama yapmıyor.

Asya Devi Güney Kore Neden Önlem Almıyor?

Asya bölgesinde en büyük ekonomilerden bir tanesi olan ve Çin ile birlikte Japonya gibi rakiplerine karşı kripto paralar konusunda daha fazla yatırımcı sahibi olan Güney Kore, aldığı yasak kararları ile tepki çekmesine rağmen geri adım atmıyor ve önlemler almak yerine yasakları devreye sokuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail