bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerGüney Kore: Kripto Para Buluşmalarından Kaçınılmalı!

Güney Kore: Kripto Para Buluşmalarından Kaçınılmalı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore hükümetinden yapılan açıklamada, binlerce insanın kripto para buluşmalarından uzak durması gerektiği uyarısı yapıldı. COVID-19 önlemleri arasında buluşmaların yasak olduğuna değinen hükümet yönetimi, “kripto para birimleri ile ilgili yatırım brifingleri verilecek olan toplantılar daha fazla dolandırıcılık ve mağduriyetlere sebep olabilir. Aynı zamanda corona virüsünün yayılmasına yol açabilir” denildi.

Güney Kore hükümetinin uyarılarının dikkate alınması gerektiğine değinen yöneticiler, “bu tür yatırım programları ve yatırımcıları bir araya getiren buluşmalardan özellikle bu dönemde çok daha fazla uzak durulması gerekiyor” diyor.

Binlerce Güney Korelinin bu tür yatırım brifinglerinin verildiği programlara katıldıkları belirtilirken, özellikle de bu tür buluşmalarda kayıp yaşayan insanların sayısının çok fazla olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları