Haberler

Güney Kore Millet Meclisi Kripto Paraları Tartıştı!

Güney Kore Millet Meclisi, kripto para konulu toplandı.

Güney Kore Millet Meclisi’nde kripto paralar ile ilgili olarak ülkedeki son durum ve alınması gereken önlemler tartışıldı. Yasal olarak nasıl önlemler alabilecek olduklarını ve kripto para sahiplerinin nelere, ne zaman ve nasıl dikkat etmesi gerektiği konusunda düzenlenen oturuma siyasiler ve birçok farklı kişi katıldı. Ülkenin yasal önlemler almasından yana olan Güney Kore vatandaşları, kripto para sahibi olmak veya olmamak arasında kalanlarında kendi kararlarını vermesi gerektiğini bugün tekrarladı. Ülkedeki tecrübeli kripto para yatırımcılarının da katıldığı belirtilen Güney Kore Millet Meclisi oturumunda, kripto paraların durumu da tartışma konusu oldu

Önlemler Almalı Görüşünü Savunuyorlar

Güney Kore Millet Meclisi oturumundan bağımsız olarak ülke vatandaşları kripto paralar için bir takım önlemlerin hemen alınmasını destekliyor ve ülke yönetimince alınacak kripto para önlemlerinin nasıl olacak olduğu konusunda henüz yeterli bir adım atmadıklarını düşünüyorlar. Ülkede milyonlarca kripto para yatırımcısının gelecekte tercihlerinin Bitcoin olacak olması da ayrı bir endişe yaratırken, halka yatırımlarını iyi yönetmesi çağrıları yapılması mevcut tecrübeli yatırımcılar tarafından öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Coindesk
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu