Kripto HaberleriHaberlerGüney Kore'de 2 Yılda 2.3 Milyarlık Kripto Para Hırsızlığı Yapıldı

Güney Kore’de 2 Yılda 2.3 Milyarlık Kripto Para Hırsızlığı Yapıldı

Takip et

Güney Kore hükümeti son 2 yıl içerisinde 2.3 milyar dolarlık bir kripto para hırsızlığı olduğunu düşünüyor. Ülke sürekli olarak kritik kripto para dolandırıcılığı vakaları ile karşı karşıya kalsa bile bu konuda pek fazla tutarlar büyük olmadığı müddetçe basına yansımıyor. Bitcoin satın alan Güney Korelilerin sayısı giderek daha fazla katlanırken, yatırımcıların büyük bir kısmı bu tür olayları polise bildiriyor ve polis ekipleri bu konu hakkında atılan adımlara rağmen bir başarı elde edemiyor.

Güney Kore kripto para dolandırıcılığı ve hırsızlığı konusunda büyük sorunlarla karşı karşıya ve giderek daha fazla insan bu tür olaylara maruz kalmak zorunda kalıyor ve buna maruz kaldıklarını bile hemen anlamaları her zaman için mümkün olamıyor.

Güney Kore’nin kripto paralar nedeniyle değil kötü insanlar nedeniyle 2 yılda 2.3 milyar dolar kaybettiği bu hususta dikkatlice incelenmeli. Ülke, kripto paralar nedeniyle kayıp değil, kazanç sağlamakta ve bu konuda diğer birçok ülkeye göre daha fazla kazancı var. Güney Kore’nin kaybettiği 2.3 milyar dolar ülke vatandaşlarının kaybettiği ancak direkt olarak ülke ekonomisini etkileyen bir tutar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları