Kripto Para

Günün En Çok Kaybedeni: Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) %5 değer kaybı yaşıyor.

Bugün kripto para birimlerinin en fazla ticaret yapılan kripto para borsası olarak bilinen ve adından geçmişte ve bugün hala çok fazla söz ettirmeyi sürdüren Binance, sabah saatlerinden sonra hacklendiğini blog yazısı ile açıkladı. Binance Coin (BNB) bugün ilk 10 altcoin arasında en fazla değer kaybeden kripto para birimi oldu. Bitcoin Cash ve Ethereum fiyatı da gün içerisinde değer kaybı yaşadı ancak kripto para birimlerinin arasındaki en büyük değer kaybı Binance Coin (BNB) oldu.

Binance Coin (BNB) sahipleri bugün Binance’ın Binance Coin (BNB) hakkında olumsuz karar alma riski olduğu ve CEO CZ tarafından yapılan açıklamalar sonrasında olumsuz bir karara imza atılması durumunda büyük bir çatlak olabileceği ve buna bağlı altcoin değerinde büyük bir düşüş olabileceğini düşündüler.

Binance Coin (BNB) sahipleri olası bir büyük düşüş hamlesi sonrasında kripto para borsasının alacak olduğu karar ile beraber BNB’ye erişim imkanlarının olmayabilecek olduğunuda hesaba katarak büyük oranda satış yaptılar. %7’ye kadar değer kaybeden Binance Coin daha sonra değer kazandı ancak 24 saatlik yaşanan değer kaybı %5’i koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu