fbpx
1xbit
Haberler

Gürcistan Bitcoin ve Litecoin ATM Sürecine Geçiyor

Nexo

Kripto paraların büyük bir hızla yaygınlaştığı günümüzde Gürcistan Bitcoin ve Litecoin ATM projesini hayata geçirme aşamasında. Dünya genelinde özellikle kripto paralar çok ciddi anlamda yaygın hale geldi. Bitcoin zaten ciddi anlamda büyüyen bir birim. Büyüme aşamasında olan bir diğer birim Litecoin, Gürcistan tarafından çoktan benimsenmiş.

Gürcistan genelinde coin yatırımcılarının rakamsal olarak artması ile birlikte devlet kanadından da girişimler yapıldı. Artık kripto paralarınızı yönetebileceğiniz yeni nesil coin birimlerini kullanabilme şansına da sahip olacaksınız.

Bitcoin ve Litecoin ATM’de Öncelik Olacak

Gürcistan’da özellikle bu coin birimleri çok ciddi anlamda trend. Dolayısı ile ATM sistemlerinde ilk olarak Bitcoin ve Litecoin birimleri desteklenmeye başlayacak. Üstelik geliştirilecek olan ATM birçok farklı yönetim seçeneğini de sizlere sunacak. Dolayısı ile yatırımlarınızı bu ATM’ler sayesinde yönetebilme şansına sahip olacaksınız.

Zaman içerisinde ATM’lere Bitcoin Cash ve Ethereum’da Eklenecek

Bitcoin Cash dünya genelinde her geçen gün biraz daha yaygın hale gelen birimlerden birisi. Ethereum zaten kalitesini kısa bir süre içerisinde kanıtladı. Dolayısı ile ATM sistemleri içerisine yakın bir zaman dilimi içerisinde alternatifler eklenecek. Gürcistan ciddi adımlar atıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı