Kripto HaberleriHaberlerHackerlar 44 Farklı Cüzdan Kullandı!

Hackerlar 44 Farklı Cüzdan Kullandı!

Takip et

Binance’i hackleyen hackerların 44 farklı kripto para birimi cüzdanına Bitcoin gönderdikleri öğrenildi. Kripto para borsalarının bu işlemlerden haberdar olmadığı ve Binance’in bunu takip etse bile hackerların kişisel verilerine ve bilgilerine ulaşmasının pek fazla mümkün olmadığı açıklandı. 40 milyon dolarlık kripto para çalan hackerlar bu sayede Binance’a büyük bir darbe vurmuş ve Binance’in güvenliğini bir başarılı hack girişiminden hemen sonra büyük oranda düşürmüşlerdi.

BNB ise bu siber saldırıdan hemen sonra %7’den fazla değer kaybetmişti. Kripto para sahiplerinin son zamanlarda tekrar siber saldırı haberlerinin gündeme gelmesi ile ne yapacak olduklarını bilmediği ve bazı kripto para yatırımcılarının kararsızlığının devam ettiği belirtiliyor.

Hackerlar Binance’tan çaldıkları 7.000 Bitcoin’i çok fantastik rakamlarda 44 farklı Bitcoin cüzdanına taşıdı. 44 farklı cüzdan takip altında iken, kripto para borsalarının takip altında tutulduğu ifade edildi.

Yasal bir girişim açıklamasında henüz açıklama yapmamış olan Binance, siber saldırıdan hemen sonra bu kadar güçlü ve büyük çaptaki bir siber saldırının nasıl yapıldığı konusunu araştırmaya devam ettiklerini ve henüz bir açık bulamadıklarını açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları