Haberler

Halving Geride Kaldı, Tartışmalar Alevlendi

Bitcoin blok ödülü yarılanması artık oldu da bitti. Ancak tartışmalar ise bitmişe benzemiyor.

Madenciler Satoshi Nakamoto başta olmak üzere Bitcoin ağını tasarlayanlara tepki göstermeye devam ediyor. Yatırımcıların kısa vadede bile hiçbir şekilde etkilenmedikleri halving ile ilgili madenciler sadece kendilerinin etkilenmesinin kabul edilemez bir durum olduğuna, bu durumdan dolayı kendilerinin son derece zarar etme riskleri olduğuna değiniyor.

ABD ve diğer birçok ülkedeki Bitcoin yatırımcısı diğer kripto para birimi madencilerine oranla çok daha fazla kazanç elde ediyorlar. Ancak göründüğü kadarıyla kısa vadede madenciler Satoshi’nin tasarladığı bu sistemin pek de yürümeyebileceğini düşünüyor.

Binlerce madencinin cihazlarını kapatma girişimleri bulunurken, özellikle bugünlerde bu tartışmaların bir süre boyunca şiddetlenerek artacak olduğu belli olmuş durumda. Madencilerin özellikle kısa vadede halving tartışmalarına devam etmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu