Kripto Para

Bitcoin Macro: BTC Ve ETH En İyi Kripto Para Yatırımı

Bitcoin Macro isimli kripto para birimi analisti kripto para piyasasında yatırım yapılabilecek en iyi yatırımları açıkladı.

Bitcoin Macro’ya göre kripto para piyasasında yatırım yapılabilecek en iyi kripto para birimleri arasında ilk 2 sırada olan BTC ve ETH yer alıyor. Yatırımcıların en doğru seçim olarak BTC ve ETH’den yana tercih kullanmasını ve bu sayede daha fazla kazanabilecek olduklarını belirten BTC_Macro, kripto para yatırımcılarının gelecekte bu tercihlerinden dolayı pişman olmayacaklarını açıkladı.

Bitcoin ve Ethereum bugün için 2020’de en çok tercih edilen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Çok sayıda kripto para sahibi BTC’yi ardından ise ETH’yi tercih ediyor ve bunun sebepleri olarak daha fazla güven duyduklarını ve daha iyi oranlara sahip olmasını gerekçe olarak gösteriyorlar.

Bitcoin’de beklenen yükseliş hamleleri ve piyasa hacminin yüksekliği gibi sebepler genellikle yatırımcıları BTC’de yatırım yapmaya ikna ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu