Kripto HaberleriHaberlerHanno Basse Live Planet Bünyesine Katıldı

Hanno Basse Live Planet Bünyesine Katıldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

20. Century Fox Film Corporation baş teknolojisi sorumlusu olan Hanna Basse; Live Planet’ bünyesine medya çözümleri bölümü başkanı olarak katıldı. Live Planet; blockchain sistemine sahip bir kuruluş ve hala kendini geliştiriyor.

VideoCoin Network şu anda Live Planet için en önemli projelerden birisi. Blockchain tabanlı olması bu projeyi oldukça özel kılarken bunun yanı sıra sanal gerçeklik gibi hizmetler ile de yakından ilgileniyor. Live Planet bünyesinde yaptığı ilk açıklamalar ile dikkat çeken Basse, Live Planet ekibinden biri olarak katıldığı ilk toplantısında; tüketiciler için belirlenen formatları ele aldı ve blockchain sistemi ile birlikte medya standartlarının oldukça fazla yenilik ile buluştuğunu ve bu sistemin yenilikleri ön plana çıkardığını öne sürdü.

Live Planet Bu Alanda Tek Değil

Live Planet kuruluşu; şu anda birçok farklı blockchain sisteminden de yararlanıyor. Örneğin; stablecoin, şu anda Live Planet’in çalıştığı ve Brezilya kökenli bir proje. Bu sistem belgesel filmlerinin finanse edilmesi adına kurulmuş bir sistem ve kendi para birimi dahi var. Simgesi ise BNDES olarak ele alınıyor. Sistem 2016 yılında bir belgeseli Oscar adayı yapacak kadar da kendine güveniyor.

DLive adı verilen ve YouTuber, PewDiePie gibi blokchain sistemlerini oluşturan video platformları da Live Planet’in yalnız olmadığını gösteriyor.  Blockchain protokolü olarak ele alındığı zaman, merkezinin Lino kaynaklı olduğu görülen Dlive; içerik oluşturucular tarafından desteklenen bir yapıda.

Dünyada son dönemde sosyal medya ve dijital medyanın gelişimine bağlı olarak gerek kripto para birimlerini ilgilendiren, gerek ise Blockchain çalışmalarını ilgilendiren bazı önemli ve yeni çalışmalar sürekli olarak güçleniyor ve bu çalışmalarda kripto para birimi sektörünün geleceği ile Blockchain sektörünün geleceğini çok yakından fazlası ile ilgilendiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları