Kripto Para

Hard Fork İzleri Piyasadan Silinmeye Yakın!

Hard fork etkisi bitti, bitecek derken bitmeye yakın.

Bitcoin Cash hard forku tüm yatırımcıları mahvetti. 15 Kasım günü saatler 19.40’ı gösterdiğinde kripto para piyasaları son 1 yılı aşkın sürenin en kötü günlerini yaşayacak olduğundan habersiz ve kripto dip fiyatların görülebilecek olduğundan habersiz olarak beklentisiz bir şekilde bekliyordu. Bitcoin Cash hard forkunun etkileri sürerken, kripto para fiyatlarının düşmesine ve piyasa hacminin olağanüstü oranda gerilemesine sebep olarak fiyatlardaki düşüşler oldukça fazla olmuş ve yatırımcılar hard forkun etkisinin çok uzun sürdüğünü belirtmişti.

Bitcoin Cash Hard Forkunun Etkisi Neredeyse Bitti!

Bitcoin Cash hard forkunun etkileri neredeyse bitmek üzereyken, piyasa üzerindeki fiyatlara etkisi ise bitmedi. Fiyatların düşük olmasının en büyük nedeni olarak gösterilen Bitcoin Cash hard forku yatırımcılar açısından en olumsuz fiyat ve piyas hacminin 2018 yılında yaşanmasına sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin asıl sorumlusunun sadece hard fork olayı değil, yatırımcıların beklentisizlik içerisinde olması ve belirsizlik yaşamalarından dolayı yatırımlarını satması ve buna bağlı olarak alımların azalmasınında etkisi çok fazla bulunuyor.

  • Bitcoin Cas hard forku sonrası fiyatlar düşmeye başladı. Öncesinde Bitcoin 6.000+ fiyat dengesi kurmuştu.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu