Haberler

Henüz Hiçbir Borsa Hacklenmedi, 2020’de İlk Hangi Borsa Hacklenecek?

Kripto para birimi borsalarında hareketlilik artıyor.

Yatırımcılar her geçen gün daha fazla kripto para birimi yatırımı yaparken, bir tarafta ise yeni yatırımlarının daha çok değer kazanacak olduğunu düşünerek hareket ediyorlar. Bitcoin’de kısa vadede beklentiler yükseliş yönünde olmasa bile yatırımcılar 2020 yılından beklentilerinin yüksek olduğunu belirtiyorlar.

Bitcoin satın alan yatırımcılar 2019’da yaşanan hack vakalarının ardından bu yıl neler olacağı konusunda ise soru işaretlerine yanıt aramaktalar.

2020’de henüz ilk 10 gün içerisinde hiçbir kripto para birimi borsası hacklenmedi ve siber saldırı olaylarında adı geçmedi. 2020’nin ilk hacklenecek kripto para birimi borsası hangisi olacak bilinmiyor olsa da, yakın zamanda küçük veya büyük farketmez mutlaka bir kripto para borsasının hacklenmesi ihtimal dahilinde. Özellikle de siber saldırganlar 2020 yılında daha güçlü hareket edecekler ve siber saldırılara maruz kalacak borsaların sayısı daha fazla artacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu