EthereumHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

“Herkes Ethereum’u (ETH) Konuşacak!” İşte Nedeni!

Ethereum'a yönelik beklentiler artıyor.

Küresel makro analist Raoul Pal, geçtiğimiz günlerde Real Vision ile yaptığı röportajda Ethereum’un bugüne kadar gördüğü en iyi ticaret olduğunu belirterek ETH ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Eski Goldman Sachs yöneticisi olan Pal, ETH’de yakın zamanda başlatılan EIP-1159 güncellemesi ile ETH’nin mevcut arzının büyük ölçüde azalacağını ve bunun sonucunda da ETH’nin “en büyük ticaret” olacağını söyledi ve devam etti:

“Geçtiğimiz günlerde “En Büyük Ticaret” adlı bir makale yayınladım. Bu makalede sadece Ethereum vardı. Bence Mart 2020’de Bitcoin için olan potansiyelin daha fazlası şimdi Ethereum’da var.

Serbest dolaşımda olan Ethereum sayısı her gün düşüyor. Tedarik çok daha düşük ve zor. Çoğu insan elindeki Ethereum’u stake edecek ve dolaşımdaki arz azalacak. Talebin her geçen gün arttığını düşündüğümüzde bu gördüğüm “en iyi ticaret” olacak.”

EIP-1559 güncellemesi sonrası, yaklaşık 40 milyon dolar değerinde 13070 ETH yakıldı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu