Haberler

‘Hindistan Hükümetine Yazıklar Olsun!’

Tim Draper sert konuştu.

Adalet ve demokrasi ile özgürlüklerin tekrar tartışmaya açılmasına neden olan Hindistan, kripto para birimlerini radikal kararlar ile yasakladı. Hint hükümetine adeta ateş püsküren Tim Draper ise bugün Hindistan hükümetini ve yöneticilerini hedef aldı. Hindistan halkının ekonomik gerekçeler nedeniyle kripto para birimlerine ihtiyacı olduğunu ve insanların kripto para birimi ile ekonomik olarak kendilerini daha iyi bir hayat sürmeye yöneltebilecek olduklarını açıklayan Tim Draper, kripto para yatırımcılarının engellenmesinin Modi hükümetinin aldığı kararlar sonucu ortaya çıktığını açıkladı.

Hindistan hükümetine yazıklar olsun. İnsanların orada kripto paraya ihtiyacı var ve Modi hükümeti kripto paraları radikal kararlar ile yasakladı, yasaklar ile sınırlı kalmadı yaptırımlar uyguladı. Hem de kendi Hint vatandaşlarına. Yolsuzluk çamuruna batmış Hindistan hükümetinin zavallı yöneticileri var.

Hindistan demokratik değil!

Tim Draper, Hindistan’ın demokratik olmayan bu kararları aldığını ve demokratik ve özgürlük destekçisi bir hükümet yönetimine sahip olmadığını açıkladı. Washington ile son dönemde ilişkileri farklı seyirde hareket eden Modi hükümetinin yolsuzluk ve benzer tartışmalara yanıt vermediği biliniyor. Hindistan’da yönetime karşı gelmek ise o kişinin ölümü ile bile sonuçlanabilir.*

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu