Kripto HaberleriHaberlerHindistan Bildiğiniz Gibi: Protestolar Nedeniyle İnternet Erişimi Kesildi

Hindistan Bildiğiniz Gibi: Protestolar Nedeniyle İnternet Erişimi Kesildi

Takip et

Hindistan’da Modi hükümetine destek her geçen gün azalırken, bir yanda ise ülke içerisinde yaşanan sorunlar bölgesel ve yerel olarak Hint vatandaşlarını etkiliyor. Kripto para yasaklarının uygulandığı ülkede ”adalet ve demokrasi” istediklerini ifade eden Hint vatandaşları geçmişte yasaklara karşı ses çıkarmadıkları için Modi hükümetinin sınırsız bir yetki ile hareket ettiğini düşünüyor ve yeni vatandaşlık yasasının çıkmaması gerektiğini ifade ediyorlar.

Ancak Modi hükümetinin ise bu konuda kesin ve radikal adımlar atma isteği bulunuyor. Yasa karşıtı protestolarda bugün ”bu yasa çıkmasın, kendi ülkemizde yabancı olduk, yasaklarla değil zenginliklerle anılalım!” benzeri sloganlar atıldı.

Hindistan hükümeti ise protestoların özellikle daha şiddetli olduğu yerlerde internet erişimini hem WiFi hem mobil ağlar için erişime kapattı. Yasaklara sürekli başvuran yönetimine yerel halk oldukça tepkili.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları