Haberler

Hindistan, Karanlık İnternet Faaliyetlerini Yapay Zeka Portalı İle İzleyecek

Hindistan yönetiminin yeni bir adım atacağı bildirildi.

700 milyondan daha fazla sayıda insanın fakirlik içerisinde, evlerinde tuvaletleri bile olmadan yaşamak zorunda olduğu Hindistan hükümeti ülkede vatandaşların para kazanacağı alanları kapatması ile tanınıyor. Kripto paraları engellemesinden sonra milyarlarca dolar değerinde ülkenin fakir vatandaşları üzerinde zarara sebep olan Modi yönetimine her geçen gün tepkiler artarken, ülkedeki fakirliğin ise günden güne daha fazla yükseldiğinden söz ediliyor.

1.2 milyarın üzerinde olan nüfusu dolayısı ile insanları kontrol altında tutmanın zor olduğu Hindistan’da antidemokratik bazı görüntüler özellikle bu corona virüsü döneminde ortaya çıkmış, ülkede medeniyet konusu tekrar tartışmaya sebep olmuştu.

Bugün ise Hint polisinin karanlık internet faaliyetlerine destek olmak amacı ile çeşitli kurumlar ile yapay zekalı platform geliştirtme üzerinde çalıştığı, bu sistem sayesinde karanlık internette özellikle kötü faaliyetleri engellemeye çalışacağı bildirildi. Kripto paralar ile karanlık internette binlerce Hint vatandaşının yasadışı iş yaptıkları düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu