Kripto HaberleriHaberlerHindistan Kripto Para Yasaklarını Konuşmuyor

Hindistan Kripto Para Yasaklarını Konuşmuyor

Takip et

Hindistan yönetiminin kripto para birimi yasakları konusunu görüşmediği ve bununla ilgili pek yeni adımlar atmadığından söz edilmeye başlandı. Lider kripto para birimleri dahil olmak üzere tüm altcoin ve Bitcoin’i yasaklama yönünde geçmişte bir kez radikal karar alarak adım atan ve beklenmedik bir yasaklar serüveni uygulayan Hindistan’ın bu dönemde yeni yasaklar uygulayıp uygulamayacağı merak konusu oldu.

Hindistanlı ekonomi ve hukuk yetkililerinin Nandi Modi hükümetine bu konuda yüksek mahkemenin yasağını ihlal etmenin nasıl sonuçlarının olacağı konusunda bilgi verdiği iddia edilirken, özellikle de kısa vadede neler olacağının merak konusu olduğu belirtildi.

Kısa vadede Hindistan hükümetinin kripto para birimi yasaklarını konuşmadığı, corona virüsü sorunlarına odaklanarak ekonomiyi canlandırma girişimlerine hızla devam ettiği iddia edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları