Haberler

Hindistan’da Kripto Para Yasakları Aylardır Kalkmadı!

Modi hükümeti görevde olduğu süre boyunca kripto para yasaklarının kalkması pek mümkün görülmüyor.

Kripto para sahibi olan neredeyse tüm Hindistan vatandaşları ellerindeki kripto paraları sattılar. Sayı olarak binleri bulan bu rakam kripto para piyasalarında zaman içerisinde pek gündeme gelmemiş olsa da bir etki yarattı ve fiyatların dengesini etkiledi. Birkaç ay önce kripto para yasakları hakkında yüksek mahkeme bir karara varacaktı ancak karar sürekli ertelendi ve şimdi de 2020 yılı Şubat ayında bir karar verilebileceği iddia ediliyor.

Modi hükümetinin yargıya müdahale ettiğini iddia edenler olduğu gibi, yargı tarafından bu konuda beklemeden karar verilmesi gerektiğini düşünen Hindistanlılar var.

Hindistan’da Modi görevde olduğu sürece yasak!

Bazı Hint vatandaşları Modi hükümeti görevde olduğu sürece kripto para birimi yasaklarının kaldırılmayacak olduğunu, aksine daha fazla bu konuda yasaklar ve sert cezalar verileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu