bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerHindistan Yasaklara Doymak Bilmiyor!

Hindistan Yasaklara Doymak Bilmiyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün sabah saatlerinde medyada yayınlanan haberlerde Hindistan’ın ‘düşman kardeşi’ olan Pakistan’da çöpçatanlık amaçlı 5 uygulamaya yasak geldiği haberleri duyurulmuştu. Ardından ise komşu ülke Hindistan’dan gelen haberlerde Yeni Delhi yönetiminin 118 Çin menşeili uygulamaya yasak getirdiği açıklandı. Aralarında PUBG adlı popüler oyunun da bulunduğu bu yasak ülkede tepkilere neden oldu.

Son dönemde sınır tartışmaları yaşadığı Çin yönetimi ile sorunlar yaşayan Yeni Delhi yönetimi bu yasakları uygulama sebebi olarak herhangi bir sebep göstermedi.

Ancak bu yasağın daha önce uygulanan kripto para birimi yasağı gibi kaldırılmasının mümkün olamayabileceği, yargının bu uygulamalara yönelik yasakları kaldıramayacağı hatta Çin merkezli kripto para borsalarına dönük eğer ki tartışmalar devam ederse yasaklar getirilebileceği iddialarına sebep olmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları