Kripto HaberleriHaberlerHindistan'da Bir Çiftlik Bank Vakası!

Hindistan’da Bir Çiftlik Bank Vakası!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hindistan’da yaşanan Çiftlik Bank benzeri vakada mağdurlar yöneticinin paralarını faiz ile ödemesi isteğinde bulundu. Kingpin isimli bir internet sitesi üzerinden Bitcoin kazançlarını çok daha fazla katlama ve geri ödeme garantisi veren site daha sonra işler yolunda gitmeyince para gönderen kişilerin gazabına uğradı.

Yatırımcılar paralarının geri iade edilmesini istediklerini belirtirken, paralarının faizi ile ve Bitcoin olarak ödenmesi gerektiğini aksi bir durumda teklifi kabul etmeyecek olduklarını açıkladı. Açıklamalarında kripto para olarak geri ödeme istediklerine değinen yatırımcılar site sahibi Amit Bhardwaj tarafından kendilerine hemen para ödemesi gerektiğini dile getirdiler ve yargı sürecinde en ağır cezaların verilmesini istediler.

Cezalar Ne Yönde Olacak?

Yargı sürecinde olan Amit Bhardwaj, yatırımcılara paralarını yerli para birimi olan Hindistan Rupisi ile faizsiz olarak ödemeyi teklif etti ama yatırımcılar bunu kabul etmedi. Amit Bhardwaj bunun üzerine ödeme yapmayı reddetti ve faizli olarak ve Bitcoin olarak ödeme yapamayacak olduğunu açıkladı. Yargı sürecinde olan Amit Bhardwaj davasının ne zaman sonuçlanacak olduğu konusu ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları