Haberler

Hindistan’da Sular Durulmuyor: Kripto Para Yasağı Halk Tarafından Tartışılıyor

Hindistan'da kripto para yasağı devam ederken, halk ise tepkili.

Hindistan’da bölgesel olarak protestoların yaşanmasına sebep olan kripto para yasağının devam ettiği kararından hemen sonra yasakların kaldırılmaması eleştiri oklarına sebep oluyor. Hindistan’da kripto para birimi yasaklarının derhal kaldırılmasını isteyen birçok insan, merkez bankasının bu yasakları kaldıracak tam donanımlı yetkiler ile donatıldığını ve bağımsız olarak karar vermediğini düşünüyor.

Yüksek mahkeme yetkililerinin taraflı karar vermesi durumunda Hindistan yargısının büyük ve ağır bir yara daha alacağını düşünen çok sayıda Hint vatandaşı, kripto para yasaklarının kaldırılması gerektiğine değiniyor.

Hindistan’ın yasağı ne zaman son bulacak?

Tepkilere rağmen Hindistan yönetiminin bu yasakları kaldırması veya kaldırma niyetinin bulunmadığı ifade ediliyor. Yasakların ne zaman sona erecek olduğu konusunda halk umutlu değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu