Haberler

Hintli Yatırımcıların Bir Kısmı Yasak Haberlerinden Sonra Piyasadan Çekildi

Kripto para birimi Bitcoin'in bazı borsalarda anlık olarak 12.000 doları gördüğü gün satış yapan yatırımcılara yenileri eklendi.

Kripto para yatırımcısı Hindistan merkezli yatırımcı sayısı oldukça fazla. Ancak son günlerde çıkan haberler Modi hükümetinin yeni bir yasak yasası üzerinde çalışmaya başladığı ve kripto paraları yine ısrarla yasaklayacak olduğuna işaret ediyor. Yasakları uygulamasına kesin gözüyle bakılmasa da bu konuda çok ciddi bir çalışma yaptıran Modi hükümetinin yasaklar uygulamadan önce Hint vatandaşlarının bir kısmı sorun yaşamamak için yüksek fiyatlardan Bitcoin’lerini elden çıkarmaya karar verdiler.

Ülkedeki kripto para nüfusunun az bir kısmının satış yaptığından söz edilirken, bu kişilerin panik havasına ek olarak kazanç beklentilerinin tutmuş olmasından dolayı satış yaptıkları iddia edilmekte.

Ancak tüm bu yasak haberlerinin ülkede yaşanan satışları daha fazla arttırması, daha fazla sayıda yatırımcının satış yapması mümkün görülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu