Haberler

Hintliler Hiç Olmadık İsimden Yardım Bekliyor: Başkan Trump Kripto Para Yasaklarını Kaldırtabilecek Güçte

Hindistan ziyaretine sadece 3 gün sonra başlayacak ve 2 gün sürecek olan bu ziyaret kapsamında milyonlarca insana hitap edecek olan Amerikan Başkanı Donald Trump'tan Hint halkının bazı istekleri var.

Fakirlik içerisinde yaşaya milyonlarca insan, hükümetin son dönemde Amerikan Başkanı Donald J. Trump’ın geçecek olduğu lokasyonlarda olan kötü evlerin önüne milyonlarca dolar harcayarak tuğla barikatlar örmesi, Trump’ın kötü ve ‘pis’ insanları görmesini engellemek için karantina uygulamasını eleştirmeye bir yandan korkup, bir yandan eleştirirken, bazı gelir durumu iyi ve iyiye yakın olan Hint vatandaşlarının da Trump’tan bazı istekleri var.

Başkan Modi’nin halkı dinlemediğini ve kendi kafasına göre hareket ettiğini belirten birçok Hintli eski ve mevcut kripto para sahibi kimse, Başkan Trump’ın Modi’ye kripto para yasaklarını kaldırtabilecek tek güç olduğunu ifade ediyor.

‘Başkanımız olarak Modi’yi değil, Trump’ı görmek İstiyoruz’

Hindistan halkının ülkede başkan olarak Modi’yi değil, eğer kripto para yasaklarını kaldırtır ise Trump’ı görmek istediklerini dile getiren bazı Hintliler işin dozunu abartarak propagandalara başladı bile. Kimi Hintliler ‘bizim başkanımız Trump!’ derken, kimisi ise ‘Hindistan’ın geleceğinin teminatı Trump!’ ifadelerini kullandı.

Ancak Başkan Trump’ın Hindistan’da bu konuları değil daha çok iki ülke arasındaki ilişkileri konuşması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu