Haberler

Hisse Senetlerinde Düşüş Beklentisi Sürüyor

Hisse senedi yatırımcıları Borsa İstanbul'da düşüş beklendiğinden söz ederken kripto paralarda ise durum normal seyrediyor.

ABD ve tüm dünyada borsalar son dönemde stabil hareket etmiyor. Kripto para yatırımcılarının zaman zaman yatırımlarını kaydırdıkları yatırım dallarından bir tanesi olan hisse senetleri ise bu dönemde çok sayıda yatırımcı için güven vermeyen yatırımlar olarak adlandırılıyor. Aynı zamanda kripto para birimlerinin değer kaybına uğraması ve bu dönemde iddiaların düşüş yönünde olmaya başlamasından dolayı yatırımcıların tek güvendiği kapı olarak altın kalıyor.

Geçtiğimiz hafta altına yatırım yapan çok sayıda kripto para birimi yatırımcısına oranla bugün bile altına geçip geçmemek konusunda kararsız olan yatırımcılar mevcut. Bu yatırımcıların büyük bölümü özellikle de kısa süre içerisinde kripto paralar, hisse senetleri ve altın arasında karar vermekte zorlanan kişilerden oluşuyor.

Yakın zamanda hisse senetlerinin değer kaybetmesi durumunda altının daha fazla kripto para yatırımcısının ilgisini çekeceği tahmin edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu