Haberler

Hollanda Ve Müttefikleri Kara Para Operasyonu İle 2 Kripto Para Zanlısını Yakaladı

Hollanda Mali İstihbarat ve Soruşturma Servisi (FIOD) ülkede 2 kişinin kripto paralar yoluyla kara para akladıklarını açıkladı.

Hollanda Mali İstihbarat ve Soruşturma Servisi (FIOD) tarafından yapılan açıklamada ülkenin diğer ABD ve müttefikleri ile yaptığı çalışmalar sonucunda Hollanda’da 2 kişinin kripto paralar yoluyla kara para akladığını, bu kişilerin yakalanarak hapise gönderildiğini açıkladı.

Avustralya, Kanada, Hollanda, İngiltere ve ABD arasında oluşturulan güvenlik grubunun istihbarat edinmesi sonucunda 2 kişinin yakalandığı açıklanırken, yetkililer kara para operasyonlarında başarılarına bir yenisini daha eklemeyi başarmış oldu.

Hiçbir kimsenin kripto paralar yoluyla izlenmediğini sanmaması gerektiğine dair başarılı operasyon olduğuna inanılan bu son operasyonun özellikle kara para aklama konusunda bazı ülkelerin verimli çalışmalar gerçekleştirdiğine dair bir kanıt niteliğinde olduğu ifade edildi.

*ABD ve müttefikleri başta terör olmak üzere birçok alanda birbirleri ile bilgi paylaşıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu