binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerHollanda Yönetimi: Bitcoin Bizim İçin Büyük Tehdit Değil Ama Şimdilik

Hollanda Yönetimi: Bitcoin Bizim İçin Büyük Tehdit Değil Ama Şimdilik

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hollanda Ekonomik Politika Analiz Bürosu (CPB) yetkilisi yöneticiler kripto paraların şimdilik Hollanda için büyük bir risk teşkil etmediğini, ama gelecekte olası bir risk olması durumunda derhal kritik önlemler alabilecek olduklarını açıkladı. Hollanda yönetiminden yapılan açıklamada kripto varlıkların benzer olarak Euro kullanan Hollanda ekonomisinde tehdit oluşturan ama büyük tehdit oluşturmayan bir varlık türü olduğuna değinildi.

Kripto paralara dair katı yorumları ile tanınan ve Google ile birlikte kripto paralara ait reklamları engelleyen Hollanda’nın bu adımından sonra Bitcoin geçtiğimiz aylarda daha fazla düşüş yaşamaya başlamış ve yatırımcılar Hollanda yönetimini sert bir şekilde kınamıştı.

Bitcoin Üzerinde Etkisi Büyük

Bitcoin üzerinde AB üyesi ülkeler arasında en büyük etkiye sahip olduğu düşünülen Hollanda kripto paralara karşı dünyanın en büyük teknoloji devleri ile birlikte ortak adımlar atıyor ve ortak önlemler almaya devam ediyor. Ülkede alınan önlemler arasında kripto para reklamlarına izin verilmemesine yönelik çalışmalar lobi faaliyetleri ile devam ederken, Google benzeri teknoloji devleri ile de ortak çalışmalar düzenleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail