Haberler

Hong Kong Free Press: BTC Ve BCH İle Bağış Kabul Ediyoruz

Çin'in baskıları ve Hong Kong yönetiminin duyarsızlığı bir krize dönüştü.

Hong Kong Free Press (Hong Kong Özgür Basını) yakın tarihli Çin ve Hong Kong yönetiminden doğan sorunlar sonucunda ülkede ciddi bir kriz yaşandığını ve ülkede haklarını korumak için özgür basının çok önemli olduğunu açıklayarak, tarafsız yayınlar sürdürmekte kesin kararlı olduklarını açıkladı. Washington yönetiminin uyarı üzerine uyarı yağdırdığı ve aracı olmak için çabaladığı Hong Kong olaylarında Çin kesinlikle kabul etmiyor ve Hong Kong’ta olan protestocuların (neredeyse ülkenin %70’i) için sert ve kaba güç kullanabileceklerinin uyarısında bulunuyor.

Basın yazmazsa kim yazacak?

Hong Kong Free Press ise bugün kripto para birimi Bitcoin ve Bitcoin Cash ile bağışlar kabul etmeye başladıklarını açıkladı. Kripto para birimlerinin bağış için kullanıldığı ilk olay bu olmayacak olsa da Hong Kong’ta giderek daha büyük bir siyasi krize dönüşen sorunların ne zaman sona erecek olduğu konusunda merak hakim. Hong Kong protestocuları hükümetten sadece yasayı iptal etmesini istiyor ancak hükümet bu yasayı onaylamak istediği için bu dönemde olmasa da gelecek dönemde onaylayabilecek olduklarını düşündüğünden asla bu konuda adım atmayarak ülke vatandaşları ve dünyanın tepkisini çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu