Haberler

“Hong Kong Kendi Kendini İflas Ettirmek Mi İstiyor?”

Hong Kong yönetimi profesyonel kripto para yatırımcılarının lisans almalarını zorunlu tutmak istiyor.

Hong Kong son dönemde milyonlarca insanın terk etmek için hazırlandığın Çin özel yönetim bölgesi ancak artık böyle anılmıyor ve Çin’e bağlı bir şehir olarak gösteriliyor. Bunun nedeni Pekin yönetiminin Hong Kong’a tanınan hakları ihlal etmesi ve bölgede özerklik gibi kavramların yok olmasına ‘sebep’ olması gösteriliyor. Bugünlerde Hong Kong yönetimi çok fazla tepki çeken adımlar atarken Kanada, ABD ve İngiltere dahil çok sayıda ülke bölgedeki milyonlarca insana kapısını açmış durumda.

Bugünlerde ise Hong Kong yönetimi yeni adımlar atarak kripto para yatırımcılarının profesyonel işlemler yapmaları durumunda lisans almak zorunda kalabileceklerini açıkladı. Haberler tam net değil ancak anlaşıldığı kadarıyla 180 gün içerisinde Hong Kong’un profesyonel kripto para yatırımcılarının lisans almasını zorunlu tutmak istediği ve bu durumun ülkedeki milyoner ve profesyonel kripto para yatırımcılarının kaçmasına sebep olabileceği iddia edildi.

Bölgedeki kripto para yatırımcıları “Hong Kong yönetimi özel yönetim bölgesini bitirdi sıra şimdi kripto para yatırımcılarını kaçırmaya geldi” diyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu