Haberler

Hong Kong Sokakları Yine Karıştı: Bitcoin’e Talep Normal Seyrediyor!

Hong Kong'ta göstericiler hafta sonu sokaklara akın etti.

Hong Kong sokaklar geçtiğimiz hafta sonu oldukça karıştı ve milyonlarca Hong Kong vatandaşı sokaklara akın etti. Polis şiddetine karşı yerel yönetim hiçbir konuda geri adım atmayacaklarını ve bu konuda eylemcilere karşı gereken tüm adımlara devam edecek olduklarını açıklamasının ardından daha büyük bir tepki çekti ve yönetimin bu açıklaması sonrasında sokaklar yine karıştı.

Ölüm ve yaralanma vakalarının yaşandığı açıklanan Hong Kong sokakları dışında Hong Kong ekonomisinde de değişimler devam ediyor. Göstericiler kripto para birimleri ile birbirleri arasında ödeme yapmaya devam ederken özellikle gaz maskesi gibi ürünleri alırken Bitcoin kullanmaya gayret ediyorlar. Bazı göstericilerin kripto para birimlerine daha fazla ilgi gösterilmesi için destek aradıkları iddia edilirken, sokakların ateşinin ne zaman son bulacağı ve ne zaman göstericilerin isteklerinin yerine getirileceği hakkında bazı soru işaretleri var.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı