Kripto HaberleriHaberlerHong Kong Sokakları Yine Karıştı: Bitcoin'e Talep Normal Seyrediyor!

Hong Kong Sokakları Yine Karıştı: Bitcoin’e Talep Normal Seyrediyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong sokaklar geçtiğimiz hafta sonu oldukça karıştı ve milyonlarca Hong Kong vatandaşı sokaklara akın etti. Polis şiddetine karşı yerel yönetim hiçbir konuda geri adım atmayacaklarını ve bu konuda eylemcilere karşı gereken tüm adımlara devam edecek olduklarını açıklamasının ardından daha büyük bir tepki çekti ve yönetimin bu açıklaması sonrasında sokaklar yine karıştı.

Ölüm ve yaralanma vakalarının yaşandığı açıklanan Hong Kong sokakları dışında Hong Kong ekonomisinde de değişimler devam ediyor. Göstericiler kripto para birimleri ile birbirleri arasında ödeme yapmaya devam ederken özellikle gaz maskesi gibi ürünleri alırken Bitcoin kullanmaya gayret ediyorlar. Bazı göstericilerin kripto para birimlerine daha fazla ilgi gösterilmesi için destek aradıkları iddia edilirken, sokakların ateşinin ne zaman son bulacağı ve ne zaman göstericilerin isteklerinin yerine getirileceği hakkında bazı soru işaretleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları