Haberler

Hong Kong’un İlk Bitcoin Fonu Başlatıldı!

Kurumsal yatırımcılara yönelik olarak başlatılan fon 100 milyon dolarları geçebilecek güce erişebilir.

Venture Smart Asia Limited’in blok zinciri kolu olan Arrano Capital, yeni bir adım attı. Hong Kong merkezli olarak başlatılan ve kurumsal yatırımcılara yönelik olduğu açıklanan Bitcoin kurumsal fonunun 100 milyon doları aşan hedefinin olduğu, bu fonun kurumsal yatırımcılara açık bir fon olduğu bildirildi.

Bir merkezden düzenlenen ve bir şirket tarafından yürütülen toplu Bitcoin fonunun özellikle ilk 1 yıl içerisinde 100 milyon dolarlık varlığa kavuşması, bu varlıkların giderek daha fazla güçlendirilmesi öngörülüyor.

Kripto para yasaları konusunda geç adımlar atmasına rağmen çok sayıda insanın dikkatini çeken ve çok sayıda şirketin merkez olarak kullandığı Hong Kong, bugüne kadar birçok insan ve şirket için kripto para merkezi olmayı sürdürdü.

Hong Kong’un Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) tarafından kripto para fonu yönetimi lisansı bulunan Venture’nin bu adımı ile birlikte çok daha fazla göz önünde olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu