Kripto HaberleriHaberlerHSBC Kripto Paraları Analiz Ediyor

HSBC Kripto Paraları Analiz Ediyor

Takip et

Dünyanın en büyük bankalarından birisi konumunda olan ve sürekli olarak yükselen değeri ile tanınan HSBC, kripto paraları detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyor. Kripto paraların geleceği ve güvenliği konusunda incelemeler yapan banka hakkında HSBC üst düzey yetkililerinden birisi olan Josh Bottomley açıklama yaptı. Dünyanın en büyük ekonomi dergisi Forbes’e yapılan açıklamada bankanın kripto paraların durumunu ve geleceğini incelemeyi sürdürdüğü bilgisi paylaşıldı.

Banka tarafından net olarak neden dolayı bu şekilde araştırma çalışması yapıldığına yanıt vermeyen HSBC üst düzey yetkililerinden birisi olan Josh Bottomley, kripto paraların HSBC’nin ilgi alanında olduğunu bu açıklama ile doğrulamış oldu.

Bankalar Biliyor Ve İzliyor

Birçok bankanın kripto paraların varlığının olası sorunlara sebep olabileceğini bildiği ve kendilerini koruma altına almak için geleceğe yönelik çalışmalar yaptıkları biliniyor. Bu konuda bankalarca net açıklama yapılmazken gelecekte bankaların kripto para borsalarını ele geçirebilecek olduğu ve asıl para kazanma ortamını kripto paralar üzerinden elde edebilecek olduğu düşünülüyor. AKBANK’ın Türkiye’de bu konuda öncü olduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları