Blockchain

Huawei Neden Blockchain Sektörüne Girmek İstiyor?

Huawei Latin Amerika'da olmak istiyor.

Huawei, Latin Amerika’da Blockchain teknolojisi ile ilgili tüm çalışmalarda adından söz ettirebilmeyi ve bunu yaparken başta Brezilya olmak üzere bölgenin büyük ülkeleri ile çalışmayı istiyor. ABD merkezli şirketler ve AB merkezli şirketler ile ortaklık kuramayan Huawei, Latin Amerika’da kendisine yeni kapılar arıyor.

Blockchain teknolojisi konusunda adım atmak isteyen Huawei, bunu sadece kendi sektörünün dışında olan bir sektöre girmek için değil, iddialara göre daha fazla teknoloji alanında hakimiyet kazanmaya çalışmak için istiyor. 5G ile Blockchain teknolojisi arasında belirli bir köprü kurmanın yollarını arayabileceklerini ancak bunun öncesinde kendilerine talep gelmesi gerektiğini açıklayan Huawei, Latin Amerika dışında ise arayış içerisinde olmadığını belirtiyor.

Teknoloji devi şirket görünen o ki son dönemde ciddi zorluklar ile karşı karşıya olduğu için ne yapacak olduğunu tam anlamıyla bilemiyor olabilir. Şirketin Blockchain konusunda Latin Amerika ülkelerinden destek alması ABD yönetimi ile ortak hareket eden ülkeler nedeniyle çok zor olabilir.

*Huawei, ABD yaptırımlarından dolayı rahat hareket edemez konumda ve bunun aşılacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu