BorsaHaberler

Huobi, Alphan Göğüş’ü Türkiye Genel Müdürlüğüne Atayarak Yönetim Ekibini Tamamlamış Oldu

Eski BTCTürk COO'su Alphan Göğüş, sektörle ilgili oldukça deneyimli olmasıyla tanınıyor.

Huobi Türkiye, yönetim kadrosuna BTCTurk Kripto Para Borsası COO’su ve kripto para ve yatırım konularında uzman bir isim olan Alphan Göğüş’ü dahil ederek kripto para piyasalarında önemli bir gelişme kaydetmiş oldu. Yapılan atama girişimiyle beraber Türkiye piyasasındaki adını sağlamlaştırmayı hedeflediğini gösteren Huobi, bu son hamleyle Türkiye yönetim ekibini tamamladı.

Huobi, 11 Aralık’ta paylaşılan habere göre Türkiye kadrosuna Alphan Göğüş’ü genel müdür olarak dahil ettiğini duyurdu.

Huobi Bölgesel Başkanı Mohit Davar, Türkiye piyasasındaki girişimlerinin devam edeceğini ve piyasa güçlü bir varlık oluşturabilmek adına güçlü yöneticilere ihtiyaç duyduklarını dile getirdi.

Yakın zamana kadar BTCTurk COO’su (baş işletme görevlisi) olarak görev yapmakta olan, öncesinde ise Deloitte Türkiye ve Kanada ofislerinde denetçilik görevlerini üstlenen, sektörle ilgili oldukça deneyimli bir ismi kadrosuna ekleyerek Türkiye sektöründe iddialı olduğunun sinyalini de vermiş oldu.

Huobi, Türkiye’deki ekibini geliştirmeye devam edecek

Türkiye kripto para sektöründe adını sıkça duyurmasıyla ön plana çıkan Huobi, Türkiye açılımına ilk olarak platformun yerelleştirilmiş bir uygulama ve web versiyonuyla başladı. Yıl sonuna kadar Türk lirası ile işlem başlatmayı planlayan şirket, dünyanın en hızlı gelişen kripto para topluluklarından biri haline gelen Türkiye’yi sektörde bir üst kademeye taşıyacağa benziyor.

Türkiye’yi Planlarına Dahil Eden Tek Şirket Huobi Değil

Bilindiği gibi Binance de Türkiye’de yerel yönetici ihtiyacını karşılamak için için iş ilanları yayınlamaya başlamıştı.

İlgili Haber
Binance İstanbul'da Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Türkiye piyasasına hakim olabilmek için yeni adımlar atan tek şirketin Huobi olmadığı kesin. Nitekim Binance 4 yeni iş ilanıyla Türkiye bacağına katacağı daha fazla yönetici ile piyasada daha fazla söz sahibi olmayı hedefleyenler arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu