Kripto HaberleriBorsaBinance İstanbul'da Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Binance İstanbul’da Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Takip et

Binance daha fazla Türk müşteri çekebilmek ve daha fazla Türkiye’de piyasanın hakimi olabilmek için yeni adımlar atmaya başladı. Bu adımlar arasına 4 yeni iş ilanı ekleyen Binance Türkiye, bu sayede daha fazla yönetici ile daha çok piyasada hakim olacak.

Kripto para birimi borsalarının arasında kendisine ilk 2 sırada yer alan ve daha önce hack vakası ile gündeme gelmesinin ardından Türk yatırımcıları biraz olsun endişeye sürükleyen Binance bugün ise artık daha güvenli ve daha fazla insanı bünyesine çekmeye devam ediyor.

Kripto para borsasının finans yöneticisi ve PR yöneticisi aradığı açıklansa da daha farklı iş kollarında gelecekte Türk yöneticiler ve Türk çalışanlar aramaya devam edebileceği belirtiliyor.

Detaylar için: https://jobs.lever.co/binance?location=Istanbul

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları