Haberler

Huobi Group, Yasadışı Kripto Para İşlemlerini Daha Yakından Analiz Edecek

Huobi Group Global Business Başkan Yardımcısı Ciara Sun, yasadışı kripto para işlemlerinin küçük bir yüzdeliğe denk geldiğini savundu.

IRS ve NSA gibi ABD’li dev kurumlar özellikle kripto para ile yasadışı büyük miktarlı işlemleri yakından izliyorlar ve bunlara karşı operasyonel faaliyetlerine son hız devam ediyorlar. Bugün FBI ve NSA gibi ABD’li dev kurumların büyük kripto para işlemlerini izleyemediğini düşünen insanlar olmasına rağmen ABD’li bu kurumlar daha önce yaptıkları faaliyetler ile kendilerinin piyasayı izlediklerini defalarca kez gösterdiler.

Huobi Group Global Business Başkan Yardımcısı Ciara Sun, ise konu ile ilgili bundan sonra yasadışı kripto para işlemlerini IRS gibi kurumlar ile beraber işbirliği içerisinde çok daha yakından analiz edeceklerini ve daha fazla raporlayacak olduklarını açıkladı.

Raporlanacak olan verilerin ne olacağı, nasıl raporlanacağı bilinmezken Sun, bu konuda “kripto para işlemlerinin sadece küçük bir yüzdesi yasadışı işlemlerden oluşmaktadır” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu