Kripto HaberleriHaberlerHuobi ve Paratica İşbirliği Yapmaya Karar Verdi

Huobi ve Paratica İşbirliği Yapmaya Karar Verdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Huobi ve Paratica arasında yeni bir işbirliği projesine imza atıldığı açıklandı. Yapılan açıklamada Türkiye’de aktif ticari faaliyetler gösteren şirketin Huobi kripto para borsasının Türkiye’de hizmet sunması için yapılan girişimlerinden dolayı ilgi çektiği ve yakın zamanda kripto para birimi borsasının Türkiye’ye yönelik Türkçe hizmetler sunmaya başlayacak olmasından dolayı bu anlaşmanın yapılmış olabilecek olduğu iddia edildi.

7 gün 24 saat kendi kararları doğrultusunda istediği ticareti yapabilen Paratica’nın kuruluş amacı aslında kripto para birimleri ile çok fazla ilgili olmasa da ticari bir şirket olmasından dolayı Huboi ile yaptıkları anlaşma son derece normal.

Türkiye’ye kısa süre sonra giriş yapacak olduğu iddiası gündemde olan dünyanın en büyük kripto para borsalarından Huobi’nin işbirliğinden kazancının ne olacağı ise merak konusu. Huobi eğer ki Türkiye’de ilgi görür ise işlerini daha fazla büyütebilir ve bununla beraber kripto para birimi yatırımcıları Türk kripto para borsaları yerine Huboi kripto para borsasını tercih etmeye başlayabilirler. Yatırımcılar için kısa süre içerisinde karar vermek ve borsa değiştirmek hiç sorun olmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları