Haberler

Huobi’den Yeni Platform

Huobi premium.

Singapur merkezli Huobi’nin tümü, Binance ve Bitrex’in ayak izlerini takip etmeye karar verdi ve yatırımcıların halka açılmadan ve borsaya katılımı olmalarından önce bile umut verici paralara yatırım yapmalarını sağlayacak bir prömiyer madeni para hizmeti başlattılar.

Platforma Huobi Prime denecek ve seçilmiş bir grup kullanıcının ICO’ya çıkmadan ya da herhangi bir borsaya girmeden önce belirli paralar satın almalarına izin verileceğine ve bu sayede önsipariş verebilecek oldukları açıklanmıştı. Bu madeni paraların seçilme kriterleri, ürünün kalitesine, arkasındaki takıma, finansal desteğe ve madalyonun büyük borsalarda listelenme potansiyeline sahip olup olmamasına bağlı olacaktır. Servis 26 Mart’ta başlayacak.

Firma, Huobi Prime platformunda listeleme işlemini açıkladı,

Huobi Prime’da listelemek, her biri bir saat süren üç tur jeton teklifini içerecek, fiyatı, üç turun her birinde kapanacak (zaman geçtikçe sınır yükselecek olsa da).

Huobi’nin kurucusu ve CEO’su Leon Li, yüksek potansiyel dijital varlıklara indirimli bir oranda erişimin tüccarlara fayda sağlayacağını ve ekosistemin büyümesine yardımcı olacağını söyledi.

Huobi Prime’ın Yaratılışının Arkasındaki Amaç

Huobi Prime, kullanıcıların yayınlanmamış dijital varlıklar için 500 dolara kadar yatırım yapmasına izin verilecek premium token teklif platformunu başlatmak için Binance’nin izinden gidecekti. Bunun dışında, platform Huobi yerel belirteci HT’yi ve borsada desteklediği diğer belirteçleri destekleyecektir.

Huobi ana ağı tamamen sadık bir satış platformundan ziyade sadakat ödül programını destekleyebilir. Belirteçlerin “Ön” satışına katılmak isteyen kullanıcıların, platformun başlatılmasından 20 gün önce 500 HT jetonu hesabına mutlaka yatırması gerekir.

Huobi ekibi, programa katılması ve potansiyel değerli varlıkları %30 indirimden yararlanarak hem yatırımcılara hem de balinalara eşit fırsat sağlayacağını söylüyor.

Huobi’nin pazarlama müdürü Ross Zhang şöyle dedi:

Prime’da yer alanların aktif olarak yer alan ve ekosistemimize yatırım yapan meşru kullanıcılar olmasını sağlamak istiyoruz.

İşler planlandığı gibi giderse Huobi, ön düzenleme belirteçlerinin seçkin listesine binance ve Bitrex ile katılabilir.

Huobi tarafından karar verilen bu sonuçta yatırımcılar daha fazla risk alacaklar mı, yoksa risk almayacaklar mı bu gelecek birkaç hafta sonra belli olacak ve kripto para yatırımcılarının premium platforma olan ilgisinin ne denli büyük olacağı sınırlara bağlı olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu