Kripto HaberleriHaberlerHyperBlock Kısa Süre İçerisinde CryptoGlobal'ı Satın Alacak

HyperBlock Kısa Süre İçerisinde CryptoGlobal’ı Satın Alacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya genelinde madencilik konusunda en ideal sistemlerden olan HyperBlock, CryptoGlobal şirketini satın alma safhasına geçti. Kripto para madenciliği konusunda özellikle son dönemde ciddi yenilikler söz konusu. Dolayısı ile bu anlamda alternatif şirketler, yatırımcılar için birçok ideal seçenek sunmaya çalışıyor diyebiliriz.

CryptoGlobal, yine bu pazarda en trend madencilik sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Çok ciddi bir rakam ile birlikte yakın zaman içerisinde bir satın alma planlandığı haberleri geldi.

HyperBlock 106 Milyon Dolar ile Satın Alım Yapacak

Kripto para madencilik piyasalarında ki belki de şu zamana kadar ki en ciddi projelerden birisi olacak. 106 Milyon Dolar gibi bir rakam söz konusu ki bu rakam, CryptoGlobal şirketinin hisse rakamlarının %40’ından daha fazla. Dolayısı ile bu satın almanın ne derece mantıklı olduğu da tartışılır.

HyperBlock’un CEO’su olan Sean Walsh, bu anlamda yaptığı açıklamalar ile birlikte satın alma ile alakalı olarak amaçlarını da anlattı. Walsh’ın açıklamalarından çekip çıkardığımız kesit şu şekilde;

HyperBlock’un kısa süre içerisinde büyümüş olan hizmet modelini daha ileriye taşımak için CryptoGlobal’ın mevcut madenciliği, sunucu sistemleri ve kripto ticaret girişimleri ile birleştirmesi, hem istikrarlı büyüme hem de satın alma yoluyla büyüme için güçlü bir adım.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları