Haberler

IBM: Merkez Bankaları Kendi Kripto Parasını Çıkarmaya Hazırlanıyor

IBM ve OMFIF tarafından düzenlenen bir araştırmada kripto para birimi geleceği konuşuldu.

IBM ve OMFIF tarafından kripto para birimlerinin gelecekte merkez bankalarının radarında ve bünyesinde yarışacak oldukları öngörüldü. Teknoloji devi IBM kripto para birimi ve Blockchain konusunda çalışmaları ile bilinen bir şirket ve attığı her yeni adım şirketin kripto para sektöründe daha fazla güç kazanmasını sağlıyor. Teknoloji kripto para birimleri ile harmanlanıyor ve bugüne kadar IBM oldukça fazla güç elde etti.

IBM’in kripto para birimlerinin geleceği konusunda IBM ve OMFIF ortaklığındaki araştırmasına göre merkez bankaları 5 yıla kadar kripto para üretecekler ve 5 yıl sonra bazı merkez bankası başkanları kripto para birimlerini de kontrol etmeye başlayacak. Günümüz dünyası henüz kripto para birimleri henüz merkezlerin pek fazla tercih etmediği itibari paralardan farklı görülen para birimleri olarak tanınıyor. Ancak merkez bankaları gelecekte kripto para birimleri konusunda daha iyi adımlar atarak kendi kendilerine ait olacak kripto paralar geliştirebilir ve bu teknolojiyi daha verimli kullanarak milletlerin ödemelerini hızlandırabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu