Haberler

İç Gelir Servisi (IRS) Kripto Ponzi Suçlusunu Tespit Etti

ABD'de İç Gelir Servisi (IRS) tarafından bir suçlu tespit edildi.

BitClub adlı kripto ponzi programının yöneticilerinden olduğu iddia edilen bir adamın Kaliforniya’da yakalandığı ve sorgulandığı açıklandı. Bir süredir kripto ponzi programına insanları çekerek paralarını gasp eden ve sahte madencilik havuzlarından pay verme umudu gibi konularla insanları topladığı öne sürülen adamın 2021 yılının Ocak ayında cezasının onaylanması bekleniyor.

Mahkeme hakimi tarafından verilen 250.000 dolarlık para cezasına ek olarak 5 yıla kadar hapis cezasının uygulanması öngörülürken, BitClub ponzi programının detaylarının da bu zaman zarfında ortaya çıkarılması bekleniyor. Henüz kısa süre içerisinde çok fazla sayıda insanı dolandırmadığı tahmin edilen Kaliforniyalı adamın bu programda tek başına olmayabileceği ve tüm bunların ortaya çıkarılması gerektiği belirtilmekte.

*Kesin kar vaat eden programlardan UZAK DURULMALIDIR!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu