binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİddia: Dev Şirket İki Haftadır Gizlice Bu Altcoinden Borsalarda Dump'lıyor!

İddia: Dev Şirket İki Haftadır Gizlice Bu Altcoinden Borsalarda Dump’lıyor!

Onchain analistlerinin verdiği bilgilere göre dijital varlık şirketi Brevan Howard Digital, bu altcoinden dumplıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dijital varlık alanında önde gelen bir isim olan Brevan Howard Digital’in ciddi boyutlarda Lido Finance (LDO) altcoininde satış işlemlerine karıştığı bildirildi.

Şirketin iki adres üzerinden merkezi borsalara LDO yatırdığı iddia ediliyor.

Brevan Howard Digital ile bağlantılı olduğu iddia edilen 0x4c3 adresinin, 6 Eylül’den bu yana Binance’e 1.52 dolar fiyattan 3.25 milyon LDO (toplam 4.95 milyon dolar) yatırdığı bildirildi.

Öte yandan şirket, 5 Eylül’den bu yana 0x7d6 ve 0x4c3 olmak üzere iki adres aracılığıyla Binance ve Coinbase Prime’a 1.52 dolar fiyattan toplam 6.5M LDO (9.89M dolar) yatırmış olabilir.

Bu 6.5 milyon LDO’nun 500 bin LDO kadarı, son 24 saat içinde iki adresten Binance ve Coinbase Prime’a ortalama 1,538 dolardan (toplam 769 bin dolar) aktarıldı.

İlgili Haber  Google Cloud, Bu Altcoin Ağında Doğrulayıcı Olarak Görev Almaya Başladı

Kripto para yatırım şirketi Brevan Howard Digital’in şu anda tahmini toplam kazancı sadece 4,2 milyon dolar. İşte bunun açıklaması:

Şirket, 15 Temmuz 2021 ile 23 Temmuz 2023 tarihleri arasında Copper, Binance ve merkeziyetsiz borsalardan ortalama 1.85 dolardan (44.2 milyon dolar değerinde) toplam 23.8 milyon LDO biriktirdi.

Şirket halen 8 milyon LDO (12.9 milyon dolar) tutuyor. Bu da tahmini gerçekleşmemiş zararının 1.87 milyon dolar anlamına geliyor. İddiaya göre, şirket adresleri 15 Ağustos 2021’den bu yana merkeziyetsiz borsalar ile OKX, Binance ve Coinbase Prime dahil olmak üzere birden fazla borsa aracılığıyla ortalama 2.237 dolardan toplam 15.8 bin ETH sattı. Buradan şirketin tahmini gerçekleşen kazancı 6.07 milyon dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail