coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaİflas Eden Kripto Borsası FTX, Grayscale ve Bitwise Varlıklarını Satmak İçin Mahkemeden...

İflas Eden Kripto Borsası FTX, Grayscale ve Bitwise Varlıklarını Satmak İçin Mahkemeden Onay İstiyor!

İflas eden kripto para borsası FTX, Delaware'deki ABD iflas mahkemesine, Grayscale ve Bitwise'dan gelen fonlar satmak için onay istedi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İflas eden kripto para borsası FTX, Delaware’deki ABD iflas mahkemesine, Grayscale ve Bitwise’dan gelen fonlar da dahil olmak üzere, tahmini değeri 744 milyon dolar olan vakıf varlıklarını satma izni için dilekçe verdi.

FTX, 744 Milyon Dolarlık Grayscale ve Bitwise Varlıklarını Satmak İçin Mahkeme Onayı İstiyor

Cuma günü bir mahkeme dosyasında özetlenen talep, alacaklılara yapılacak dağıtımları kolaylaştırmayı ve FTX’in varlık satışlarını verimli bir şekilde yönlendirmesini sağlamayı amaçlıyor.

Bir zamanlar dünyanın önde gelen kripto borsaları arasında yer alan FTX, şirket tarafından müşteri fonlarının zimmete geçirildiğini ortaya çıkaran bir ifşaanın ardından geçtiğimiz yılın Kasım ayında iflasla karşı karşıya kalmıştı.

Kurucu Sam Bankman-Fried, geçtiğimiz hafta hem müşterileri hem de kredi verenleri dolandırmaktan jüri tarafından suçlu bulundu.

İlgili Haber  Bitcoin ETF Haberleri Gündemi Meşgul Etmeye Devam Ediyor! Bir Gelişme de Hong Kong Düzenleyici Kurumundan Geldi!

Hukuk uzmanları teorik olarak azami 115 yıl olmasına rağmen 15 ila 20 yıl arasında değişen potansiyel bir hapis cezası öngörüyor.

Vakıf varlıkları , 25 Ekim 2023 itibariyle yaklaşık 691 milyon dolar değerinde beş Grayscale Vakfındaki varlıkları ve Bitwise tarafından yönetilen 53 milyon dolar değerinde tek bir hesabı kapsıyor.

Bu varlıklar yatırımcılara doğrudan sahiplik olmadan dijital varlıklara maruz kalma imkanı sunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail