Kripto HaberleriHaberlerİki Dev Kripto Para Platformundan Dikkat Çeken Hamle: Birleşiyorlar!

İki Dev Kripto Para Platformundan Dikkat Çeken Hamle: Birleşiyorlar!

Takip et

Kanadalı iki kripto para ticaret platformu olan Coinsmart ve CoinSquare, Coinquare tarafından satın alındıktan sonra birleşmeye hazırlanıyor.

Kanadalı Dev Kripto Para Şirketleri Birleşme Anlaşması Yaptı

Yapılan duyuruya göre, planlanan satın alma ve entegrasyon, Coinsquare’in 350 milyon Kanada Dolarını (yaklaşık 258 milyon ABD Doları) yönetmesini sağlayacak.

Anlaşma, CoinSmart’ın Coinsquare’de proforma bazda %12’lik bir mülkiyet hissesine sahip olmasını öngörüyor.

CoinSmart hisseleri Cuma günü açılıştan sonra yükseldi ve Perşembe günkü 0.18 Kanada Doları seviyesindeki kapanıştan kısa bir süre sonra 0.32 Kanada Doları civarında işlem gördü.

Bu yeni anlaşmanın şu anki değeri 30 milyon Kanada dolarının biraz altında, ancak CoinSmart’ın SmartPay işi ve borsa dışı hizmetleri için performans teşvikleri 20 milyon dolar daha ekleyebilir.

CoinSmart CEO’su Justin Hartzman, firmanın Kanada’daki en büyük regüle edilmiş kripto para ticaret platformlarından birini inşa etmek istediğini söyledi. İşlemin Bitcoin ve kripto varlıklar bir sonraki boğa koşusuna girerken elverişli bir konumda olmak için gereken momentumu” sağlayacağını ifade etti.

İlgili Haber
Ripple'dan (XRP) Kanada Hamlesi Geldi: CEO Garlinghouse Açıklama Yaptı!

Coinsquare CEO’su Martin Piszel, Hartzman’ı destekleyerek firmanın ürünlerinin “sektördeki en yüksek düzenleme standartlarıyla destekleneceğini” sözlerine ekledi.

Coinsquare şu anda Kanada’nın Kanada Yatırım Endüstrisi Düzenleme Örgütü (IIROC) üyesi ve pazar yeri olarak düzenlenen ilk kripto para varlık ticaret platformu olmak için onay almaya çalışıyor.

Firma daha önce Kanada’nın düzenleyici kurumundan gelen karapara ticareti suçlamalarıyla karşı karşıya kalmış ve sonunda Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC) ile anlaşmaya varmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları