HaberlerXRP

Ripple’dan (XRP) Kanada Hamlesi Geldi: CEO Garlinghouse Açıklama Yaptı!

SEC ile uzun süredir başı dertte olan Ripple'dan (XRP), Kanada ile ilgili önemli bir girişim duyurusu geldi. Garlinghouse konuyla ilgili konuştu.

Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre Blockchain şirketi Ripple (XRP), Kanada’daki ilk ofisini açtı.

XRP CEO’su Brad Garlinghouse, Ülkede Çok Sayıda Mühendisi İşe Alacağını Bildirdi

Toronto merkezli yeni ofis, şirketin “kilit mühendislik merkezi” olarak hizmet verecek. Garlinghouse, ülkenin en kalabalık kentinde çok sayıda yetenek olduğunu söylüyor.

Ripple, uzun vadede “yüzlerce” blockchain yazılım mühendisini işe almayı hedefleyerek Toronto’da bir işe alım çılgınlığı gerçekleştirecek.

Garlinghouse, şirketin Coinbase gibi işgücünü önemli ölçüde azaltan diğer büyük kripto para şirketlerinin aksine işe alımlara devam edeceğini söyledi. Ripple, şirketin devam eden krizi atlatmasını mümkün kılacak “önemli” bir nakit bakiyesi olduğunu bildirdi.

Garlinghouse yaptığı açıklamada, çok sayıda yetenekli mühendisin kripto para alanına girmek için geleneksel finanstan ayrıldığını ifade etti.

Toronto Belediye Başkanı John Tory, Ripple’ın şehir için “mükemmel bir uyum” sağlayacağını söyledi ve şirketin “yenilikçi teknolojisini” övdü.

İlgili Haber
Ripple'dan (XRP) Yeni Brezilya ve Avrupa Hamlesi!

Ripple 2021 yılında Miami ve Dubai’de de ofisler açmıştı.

Ripple, Kanada’daki ilk ofisini açmadan önce, Üniversite Blockchain Araştırma Girişimi (UBRI) programının bir parçası olarak birkaç Kanada üniversitesiyle işbirliği yapmıştı.

Bununla birlikte kısa bir süre önce bir Japon finans devi, XRP destekçisi olduğu bilinen SBI Bank’tan hisse satın almış ve bu durumun uzun vadede XRP için olumlu etkileri olabileceği konuşulmuştu.

Uluslararası ödemeler konusunda iddialı olan Ripple, 2021 yılında ABD dışında çok sayıda ülkedeki ödeme sağlayıcıları ile anlaşmalar imzalamıştı. Son anlaşmalar İngiltere ve Brezilya’yı kapsıyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu