HaberlerXRP

Ripple’dan (XRP) Yeni Brezilya ve Avrupa Hamlesi!

Uluslararası ödeme alanında çalışan Ripple (XRP), yeni gelişmeyle birlikte Avrupa ve Brezilya'da da varlık gösterecek.

Brezilya’nın uluslararası transfer platformu Remessa Online, kurumsal ve Blockchain şirketi Ripple (XRP) ve Avrupa’nın önde gelen yerleşik ödeme platformu Modulr ikilisi ile bir işbirliğine gitti.

Ripple (XRP) ve Modulr, Brezilya’dan Avrupa’ya Yapılacak Ödemeler Üzerinde Çalışacak

Modulr ve Ripple ile ortak çalışacak olan Remessa Online, bundan böyle müşterilerine Single Euro Payments Area (SEPA, Avrupa Tek Ödeme Alanı) hizmetine erişim sağlayacak.

Geçmişte Brezilya’daki sınır ötesi ödeme çözümleri yavaştı ve düşük izlenebilirlik ve yüksek maliyet getiren karmaşık süreçler gerektiriyordu.

Blockchain ve kripto devi Ripple Şubat ayında dünyanın geri kalanından İngiltere ve Avrupa’ya “kesintisiz” ödeme yapılmasını sağlamak için İngiliz Modulr firması ile bir ortaklık kurmuştu.

İlgili Haber
Ripple'da (XRP) Beklenmedik Bir Ayrılık Yaşandı!

RippleNet Avrupa Genel Müdürü Sendi Young, konuyla ilgili açıklama yaptı. Young, RippleNet’in genişlemeye devam ettiğini ve bundan böyle Modulr ile işbirliği içinde Brezilya’dan İngiltere ve Avrupa’ya hızlı, sorunsuz ve uygun maliyetli ödemeler gerçekleşeceğini söyledi.

Modulr kurucusu ve CEO’su Myles Stephenson ise yaptığı açıklamasında son işbirliğini şöyle değerlendirdi:

“Remessa Online’ın Ripple ile ortaklığımızdan yararlanan ilk Brezilyalı FinTech müşterimiz olmasından memnuniyet duyuyoruz. Günümüzde uluslararası ödemeleri engelleyen gizli verimsizlikleri ortadan kaldırarak bu tür ödemeleri mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı hale getirme hedefini paylaşıyoruz.

Modulr olarak, İngiltere ve Avrupa’ya gerçek zamanlı, güvenilir ve şeffaf ödemeler sunma konusunda Remessa Online ve uzun vadeli ortağımız Ripple ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu