AltcoinHaberler

İlk 100’de 90 Kripto Para Yükselişte, İşte En Çok Kazandıranlar!

Kripto paralarda toparlanma emareleri var.

Türkiye’de yatırımcılar dolar kurundaki hareketliliğe odaklamışken, Bitcoin yeniden 48.000$’ın üzerine çıkmayı başardı.

Pazartesi sendromunu üzerinden atan piyasalar, kayıplarının bir kısmını telafi ederken Bitcoin ve kripto paralar da bu toparlanmadan pozitif etkilendi.

ABD borsalarındaki günlük kazançlar %1.5’lere ulaşırken Bitcoin’deki prim %4’e yaklaştı.

Bitcoin ve küresel piyasalardaki pozitif hava, geçtiğimiz günlerde büyük kan kaybeden altcoinlerin de kayıplarının telafi edilmesine yardımcı oldu.

En büyük ikinci kripto para olan Ethereum yeniden 4000$ seviyesi üzerinde kalıcı olmaya çalışırken, bazı altcoinlerdeki kazançların %30’lara ulaştığını gözlemledik.

Coinmarketcap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatlik fiyat değişimi itibariyle en çok kazandıran altcoinler şunlar oldu:

Coinmarketcap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatlik değişimleri itibariyle kayıp yaşayan kripto paralar 5 adetle sınırlı kaldı:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu