Kripto HaberleriHaberlerİlk 4 kripto para biriminde düşüş devam ediyor

İlk 4 kripto para biriminde düşüş devam ediyor

Takip et

İlk 4 büyük kripto para olarak gösterilen Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash fiyatında bugün bir anda gerileme yaşandı. 4 büyük kripto para biriminde düşüş yaşanırken, piyasa verileri aniden kırmızı olmaya başladı ve yeşil renkte olan Bitcoin ve Ripple ile Bitcoin Cash bir anda %1 oranından daha fazla değer kaybederek yatırımcılarına zarar ettirdi. Piyasada düşüşlerin etkisi konusunda ”zincirleme reaksiyon” yorumları yapılırken, Bitcoin’in etkili bir şekilde düşüş yaşamaya başlamasının hemen beraberinde 3 büyük kripto para biriminde de düşüşlere sebep olduğu yorumları yapılmaya başlandı.

Bitcoin son derece hızlı düştü

Bugün 24 saatlik zaman içerisinde kripto para piyasasında ardı ardına kırmızı ışıklar yanmaya başladı. Bunun sorumlusu olan Bitcoin ise oldukça hızlı şekilde düşmeye ve 24 saat içerisinde en az %5 oranında değer kaybetmeye başlaması ile beraberindekilere de kayıplar yaşattı. Yatırımcılar ise 24 saatlik sürede olan düşüşlerin etkisinin gelecek günlerde geçecek olduğunu tahmin ederken, tekrar yükselmelerin yakın zaman sonra başlayabilecek olduğunu açıkladı. Analistler ise konu hakkında bugün gün içerisinde yorum yapmaktan kısmende olsa kaçındılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları